Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja Hong Ha. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Piotr
26 cze 2026 o 22:28
jedzenie mega smaczne dostawy bardzo szybkie
Magdalena
21 cze 2026 o 14:12
Bardzo udane zamówienie z Hong Ha! Kurczak w 5 smakach był pyszny, aromatyczny, dobrze doprawiony i soczysty. Ryba z warzywami również bardzo smaczna, delikatna i świetnie komponowała się z dodatkami. Duży plus za szybką dostawę.
Przemysław
16 cze 2026 o 0:17
Szybka dostawa, duża i smaczna porcja.
Wojciech
13 cze 2026 o 12:18
Rewelacja, szybka i miła obsługa. Pyszne jedzenie, duże porcje. Polecam!
Mateusz
12 cze 2026 o 15:40
Krewetki na ostro oraz kalmary były bardzo smaczne. Ekspresowa dostawa
Tymo
11 cze 2026 o 19:48
Kucharz nie potrafi doprawiać dań, olej do frytury chyba od rozpoczęcia pracy restauracji nie wymieniamy
Marcin
6 cze 2026 o 21:53
Duże porcje, gorąco, smacznie i expresowo. Dziękuję i polecam.
Mariusz
31 maj 2026 o 20:47
Polecam 5+
Michał
31 maj 2026 o 19:11
Bardzo dobre jedzenie. Solidne porcje i szybka dostawa. Będziemy częściej zamawiać.
Patryk
19 maj 2026 o 20:49
Polecam dobre jedzonko mają.
Buśkiewicz
12 maj 2026 o 19:22
Lubie tutaj jedzonko
Magdalena
11 maj 2026 o 18:26
Wszystko, jak zawsze, szybko i smacznie. Dziękujemy